Állásajánlat

Jelentkezz DEMONSTRÁTORNAK a Csodák Palotájába!

Főbb feladatok, munkák

  • A Csodák Palotája látogatóinak segítése, tájékoztatása
  • Az interaktív játékok, attrakciók, felügyelete
  • A játéktér rendjének felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások

  • empátia, segítőkészség, jó szociális érzék
  • alapvető természettudományos ismeretek és érdeklődés
  • elhivatottság tudománynépszerűsítés iránt az óvodástól a legidősebb korosztály részére
  • egy idegennyelv társalgási szintű ismerete (lehetőleg angol)
  • középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • életteli, vidám, szellemileg inspiráló környezet
  • támogató közeg
  • a munkatársak beosztásra vonatkozó igényeinek figyelembevétele
  • szabadságigények maximális figyelembevétele
  • jogilag teljesen tiszta állás
  • bruttó 370.000 Ft havi bér

Munkavégzés helye

1039 Budapest, Mátyás király út 24.

DIÁKOK, PÁLYAKEZDŐK, NYUGDÍJASOK JELENTKEZÉSÉRE EGYARÁNT SZÁMÍTUNK!

Ha felkeltettük az érdeklődésedet,küldd el fényképes önéletrajzodat a munka@csopa.hu e-mail címre!